fbpx

OGRÓD ZMIAN

WARSZTATY DLA KOBIET

kiedy? Gdzie?

Sobota w Strasbourgu!

ilość miejsc

Grupa może liczyć max. 15 osób.

}

czas trwania

Zarezerwuj sobie 3-4 godziny!

Warsztaty dla kobiet w alzacji

Co miesiąc w Strasbourgu zbiera się grupa wspaniałych i wspierających się kobiet. Dołącz do nich, jeśli chcesz się rozwijać, zrobić coś dla siebie i dobrze się przy tym bawić.
Czekamy na Ciebie!

plan warsztatów

warsztaty są realizowane w modułach. Co miesiąc czeka na ciebie inna umiejętność, nowe ćwiczenia i wspaniali ludzie. To świetny sposób na spędzenie soboty.

integracja

Stawiamy na budowanie więzi, dlatego dużą wagę przywiązujemy do ćwiczeń integracyjnych. Zależy nam, żeby wszystkie uczestniczki czuły się swobodnie.

kwiatek ogod Ogród Zmian Warsztaty dla kobiet
warsztat ogrod Ogród Zmian Warsztaty dla kobiet

Nowa umiejętność

Za każdym razem przygotowujemy dla Ciebie nową, przydatną umiejętność. Zajmiemy się między innymi: budowaniem relacji, komunikacją czy asertywnością.

relaksacja

Ostatnia część warsztatu poświęcona relaksacji. Zależy nam, żebyś do domu wróciła szczęśliwa i naładowana pozytywną energią. Weź ze sobą matę do jogi!

integracjastokrotki Ogród Zmian Warsztaty dla kobiet
  • poznajemy się 30% 30%
  • warsztat trwa 60% 60%
  • czas na relaks 20% 20%
  • 15 minut przerwy 15% 15%

Ego mówi: gdy wszystko się ułoży, wówczas poczuję spokój. Duch mówi: znajdź swój spokój i wszystko się ułoży.
[Marianne Williamson]

CHCESZ WIEDZIEĆ,

KIEDY ORGANIZUJEMY KOLEJNY WARSZTAT OGRODU ZMIAN? ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER, A POINFORMUJEMY CIĘ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI.

PAMIĘTAJ, ŻE ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.

ania kolo male Ogród Zmian Warsztaty dla kobiet

Anna Jurewicz

Jestem psychologiem pracującym online. Moimi klientami są Polacy mieszkający zarówno w kraju, jak i za granicą. Wspieram moich klientów w trudnych momentach ich życia, pomagając im się rozwijać i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Na naszych warsztatach poruszam między innymi kwestie: komunikacji, wychowania dzieci i samoakceptacji. Prowadzę  też relaksację i uczę, jak się kłócić, żeby się nie obrazić.  

ewa–imielska Ogród Zmian Warsztaty dla kobiet

Ewa Imielska

Jestem psychologiem, seksuologiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej. Specjalizuję się w terapii par oraz rodzin, a także w terapii indywidualnej. W swojej pracy skupiam się na efektywnej pomocy psychologicznej, skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem również certyfikowanym coachem. Prowadzę warsztaty umiejętności psychologicznych wzmacniających motywację do pozytywnych i trwałych zmian.

OGRÓD ZMIAN Ogród Zmian Warsztaty dla kobiet

Dołącz do nas na facebooku

To tam będą pojawiały się powiadomienia dotyczące kolejnych szkoleń! Chcesz wiedzieć wcześniej niż inni? Zapisz się na nasz Newsletter i zarezerwuj swoje miejsce!

Masz pytania? Chcesz z nami porozmawiać?

Chcesz, żebyśmy zorganizowały warsztaty w twoim mieście?

Napisz do nas!

Pamiętaj, że podając swoje dane zgadzasz się z Polityką Prywatności.

1 + 11 =