fbpx

Nazywam się Anna Jurewicz

twój psycholog online

Jestem tu, żeby Ci pomóc zrozumieć siebie i innych

Zrozum siebie

Chesz pracować nad czymś konkretnym? Wyznaczyć sobie cel i zrealizować go? Poznać swoje mocne strony i korzystać z nich? Przechodzisz trudny okres w swoim życiu? Jestem tu, żeby ci pomóc.

Zrozum partnera

Funkcjonowanie w związku jest wyzwaniem. Naucz się rozwiązywać konflikty i komunikować się z partnerem, abyście mogli znowu cieszyć się sobą.

Zacznijmy od rozmowy.

Zrozum dziecko

Coś niepokoi cię w zachowaniu twojego dziecka? Przechodzi przez burzliwy okres? Pomogę Ci zbudować relację z dzieckiem, opartą na zaufaniu i szczerości.

Zapomnij o karach i nagrodach, życie z dzieckiem może być jeszcze prostsze.

Po co mi psycholog? Czego się spodziewać?

Wiesz, co jest najtrudniejsze w kontakcie z psychologiem? Podjęcie decyzji, że teraz chcesz zająć się sprawami, które do tej były spychane na boczny tor.  Każdy następny krok jest coraz łatwiejszy. Podzielenie się tym, co Cię gryzie już jest terapeutyczne. Powiedziałabym, że psycholog to dyplomowany przyjaciel.  Takie będą nasze rozmowy, kiedy tylko podejmiesz tę najważniejszą decyzję. Nie warto tego odkładać.

14 300x300 Anna Jurewicz Twój psycholog online
Przed pierwszym spotkaniem

Nie musisz robić nic specjalnego. Po ustaleniu terminu rozmowy otrzymasz maila z linkami do formularzy. Wypełnij je tak, żebym mogła przeczytać  je przed naszym spotkaniem. Będziemy rozmawiać przez kamerę i mikrofon za pośrednictwem aplikacji Skype – upewnij się, że wszystko działa na Twoim sprzęcie i dodaj mnie do kontaktów.

Pamiętaj, żeby do mnie napisać, dopiero wtedy będę Cię widziała u siebie.

Na samo spotkanie weź coś do picia i chusteczki, bo czasami się przydają. Możesz też notować, rysować, gotować, lepić z plasteliny i nie musisz patrzeć mi w oczy 🙂 Bądź sobą!

Moje godziny pracy

Godziny pracy na pierwszy kwartał 2023

PON. 16:00 – 20:00

WT.  10:00 – 16:00

ŚR. 9:00 – 12:00 | 17:00 – 20:00

CZ. 11:00 – 16:00 | 18:00 – 19:00

PT. 9:30 – 12:00

SB. 9:00 – 13:00

*Weekendowe konsultacje są droższe. 

**Od lutego 2023 w każdym tygodniu będzie przynajmniej jedna możliwość PILNEJ konsultacji, jeśli potrzebujesz coś przegadać pomiędzy spotkaniami, masz sprawę niecierpiącą zwłoki, dzieje się coś, na co trzeba szybko zareagować. 

 

Spóźnię się!

Będę na ciebie czekać 15 minut. Jeśłi nie pojawisz się w tym czasie na rozmowie – wyloguję się.

Jeśli ja się spóźniam, nie musisz na mnie czekać, a ja muszę oddać Ci pieniądze za spotkanie. Umowa?

Muszę odwołać spotkanie, czy moje pieniądze przepadają?

Absolutnie nie. Życie się zdarza, dzieją się rzeczy nieoczekiwane. Jeśli wiesz wcześniej, że termin spotkania Ci nie odpowiada – możesz go zmienić samodzielnie korzystając z linku, który jest w mailu potwierdzającym rezerwację. Nie wyrzucaj go!

Jeśli anulujesz spotkanie z wyprzedzeniem większym niż 24 godziny masz prawo do zwrotu należności (jeśli konsultacja była już  opłacona). Żeby go otrzymać, wyślij wiadomość na adres psycholog@zrozumiecsie.pl 

Jeśli wypadło Ci coś nagle lub zapomniał_ś o naszym spotkaniu – nic się nie stało! Możesz wybrać inny termin, ale tracisz prawo do zwrotu należności. Jeśli i na ten termin nie uda Ci się dotrzeć, za kolejne spotkanie będziesz musiał_ już zapłacić.

 

MOJA MISJA

W swojej poradni Zrozumieć się pracuję z Polakami z całego świata. Dzięki internetowi odległość nie jest już przeszkodą w kontakcie z psychologiem.

Uważam, że każdy czasami znajduje się w takim momencie życia, kiedy potrzebuje być wysłuchany i zrozumiany. To jest podstawa mojej pracy.

Zależy mi, żeby ludzie zrozumieli, że psycholog jest dostępny, żeby żyło się łatwiej. Bez duszącego ciężaru w sercu. Ułatwiamy sobie życie na różne sposoby: pralki, samochody, odkurzacze. Rozmowa z psychologiem to kolejny sposób na to, żeby żyło nam się lepiej.

A teraz jest dobry moment.

Opinie klientów

Super fachowa pomoc i wsparcie. Szczerze polecam!

Otwarty umysł, indywidualne podejście, olbrzymia wiedza. Polecam serdecznie!

„Polecam konsultacje „Zrozumieć dziecko””

Odzyskaj równowagę. Postaw sobie cele. Podejmij wyzwanie. Zrozum siebie.