fbpx

PIERWSZA KONSULTACJA

[2023]

KALENDARZ TERMINÓW

Moje godziny pracy

W trzecim kwartale 2023 pracuję w dwóch przedziałach godzinowych: 9:30 – 14:30 oraz 14:00 – 19:00 i mam stałe godziny rozpoczęcia konsultacji:

9:30 – 10:30

10:45 – 11:45

12:00 – 13:00

13:30 – 14:40

—————-

14:00 – 15:00

15:15 – 16:15

16:30 – 17:30

18:00 – 19:00 

*Pojawiły się też dodatkowe konsultacje w niektóre niedziele – znajdziesz je w kalendarzu WEEKEND. 

 

Jaki typ spotkania wybrać?

Przed nami pierwsze spotkanie? Super! Poniższa legenda pomoże Ci zrozumieć system, którym się posługuję.

[2022] – to terminy dla osób, które rozpoczęły proces psychologiczny w 2022 roku i teraz kontynuują go na ustalonych wtedy warunkach. Jeśli jesteś ze mną już od jakiegoś czasu – wybierz [2022] KOLEJNA konsultacja. 

[2023] – to terminy dla osób rozpoczynających proces w 2023 roku. Najpierw zarezerwuj [2023] PIERWSZĄ konsultację.

SOBOTA – to terminy weekendowe dla wszystkich, którzy są już w procesie.

PILNA KONSULTACJA – to termin dla każdego. Od lutego przynajmniej raz w tygodniu pojawi się taka opcja pilnej rozmowy. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze u mnie w procesie, możesz ją zarezerwować. Przydaje się, kiedy sytuacja zmienia się dynamicznie lub pojawia się kryzys wymagający interwencji. Pamiętaj, im wcześniej zareagujesz, tym szybciej kryzys minie.

* Osobom po PILNEJ konsultacji nie gwarantuję regularnych terminów na rozmowę psychologiczną, ale oczywiście dostaną ode mnie informację o ich dostępności w pierwszej kolejności. 

ADHD – Na diagnozę ADHD można się umówić nawet nie będąc jeszcze u mnie w procesie psychologicznym. Wybierz wtedy 1. ADHD – ROZMOWA WSTĘPNA. 

Już wiesz, co wybrać? To świetnie. Do zobaczenia!

 

Jak się przygotować do rozmowy?

Nie musisz robić nic specjalnego. Po ustaleniu terminu rozmowy otrzymasz maila z linkami do formularzy. Wypełnij je tak, żebym mogła przeczytać  je przed naszym spotkaniem. Będziemy rozmawiać przez kamerę i mikrofon za pośrednictwem aplikacji Skype – upewnij się, że wszystko działa na Twoim sprzęcie, dodaj mnie do kontaktów i wyślij wiadomość.

Pamiętaj, żeby do mnie napisać, dopiero wtedy będę Cię widziała u siebie.

Na samo spotkanie weź coś do picia i chusteczki, bo czasami się przydają. Możesz też notować, rysować, gotować, lepić z plasteliny i nie musisz patrzeć mi w oczy 🙂 Bądź sobą!

FORMY PŁATNOŚCI

Rezerwacja pierwszej konsultacji wymaga dokonania płaności poprzez zintegrowany system (Stripe lub PayPal). 

Wszystkie rozmowy powinny być opłacone do 24 godzin PRZED spotkaniem. Rezerwując kolejne rozmowy można wybrać opcję „płatność później” i dokonać jej: 

– przelewem

– poprzez serwis PayPal

– kartą (w mailu potwierdzającym rezerwację jest link, który umożliwia dokonanie płatności w późniejszym terminie)

– wykorzystując serwis Revolut (żeby otrzymać link do płatności skontaktuj się ze mną mailowo psycholog@zrozumiecsie.pl)

Muszę odwołać spotkanie, czy moje pieniądze przepadają?

Absolutnie nie. Życie się zdarza, dzieją się rzeczy nieoczekiwane. Jeśli wiesz wcześniej, że termin spotkania Ci nie odpowiada – możesz go zmienić samodzielnie korzystając z linku, który jest w mailu potwierdzającym rezerwację. Nie wyrzucaj go!

Jeśli anulujesz spotkanie z wyprzedzeniem większym niż 24 godziny masz prawo do zwrotu należności (jeśli konsultacja była już  opłacona). Żeby go otrzymać, wyślij wiadomość na adres psycholog@zrozumiecsie.pl    podając swoje dane, termin anulowanego spotkania i dane do przelewu.

Jeśli wypadło Ci coś nagle lub zapomniał_ś o naszym spotkaniu – nic się nie stało! Możesz wybrać inny termin, ale tracisz prawo do zwrotu należności. Jeśli i na ten termin nie uda Ci się dotrzeć, za kolejne spotkanie będziesz musiał_ już zapłacić.

SPÓŹNIĘ SIĘ!

Będę na ciebie czekać 15 minut. Jeśłi nie pojawisz się w tym czasie na rozmowie – wyloguję się i pójdę składać pranie. Nie możemy czekać dłużej, bo wtedy będzie to kolidowało z następną konsultacją.

Jeśli ja się spóźniam, nie musisz na mnie czekać, a ja muszę oddać Ci pieniądze za spotkanie. Umowa?

Dlaczego nie ma dostępnych terminów?

W pierwszym kwartale 2023 roku nie przyjmuję nowych klientów na konsultację, ponieważ wszystkie miejsca są zajęte i nie jestem teraz w stanie zagwarantować nikomu nowemu tyle uwagi, przestrzeni i regularności, ile wymaga dobrze poprowadzony proces. 

Newsletter

Dopisz się do NEWSLETTERA, żeby otrzymywać regularne powiadomienia o nowych dostępnych terminach. Raz w miesiącu otrzymasz też ode mnie list z psychologicznymi ciekawostkami, przemyśleniami i polecajkami!