fbpx

SPEKTRUM AUTYZMU

ASD CERTYFIKAT DIAGNOZA SPEKTRUM AUTYZMU

Czy możliwe jest zdiagnozowanie spektrum autyzmu ONLINE? 

KALENDARZ TERMINÓW

Sorry this appointment type isn't available, please check back later

Sorry this appointment type isn't available, please check back later

Sorry this appointment type isn't available, please check back later

Moje godziny pracy

W DRUGIM KWARTALE 2024

 W trzecim kwartale 2024 pracuję w dwóch przedziałach godzinowych: 9 – 14 oraz 13 – 19 i mam stałe godziny rozpoczęcia konsultacji. 

*Pojawiły się też dodatkowe konsultacje w niektóre soboty i niedziele – znajdziesz je w kalendarzu WEEKEND. 

Jaki typ spotkania wybrać?

Przed nami pierwsze spotkanie? Super! Poniższa legenda pomoże Ci zrozumieć system, którym się posługuję.

[2023] – to terminy dla osób rozpoczynających proces w 2023 roku. Najpierw zarezerwuj [2023] PIERWSZĄ konsultację.

WEEKEND – to terminy weekendowe dla wszystkich, którzy są już w procesie.

PILNA KONSULTACJA – to termin dla każdego. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze u mnie w procesie, możesz ją zarezerwować. Przydaje się, kiedy sytuacja zmienia się dynamicznie lub pojawia się kryzys wymagający interwencji. Pamiętaj, im wcześniej zareagujesz, tym szybciej kryzys minie.

* Osobom po PILNEJ konsultacji nie gwarantuję regularnych terminów na rozmowę psychologiczną, ale oczywiście dostaną ode mnie informację o ich dostępności w pierwszej kolejności. 

ADHD – Na diagnozę ADHD można się umówić nawet nie będąc jeszcze u mnie w procesie psychologicznym. Wybierz wtedy 1. ADHD – ROZMOWA WSTĘPNA. 

Już wiesz, co wybrać? To świetnie. Do zobaczenia!

 

Jak się przygotować do rozmowy?

Nie musisz robić nic specjalnego. Po ustaleniu terminu rozmowy otrzymasz maila z linkami do formularzy. Wypełnij je tak, żebym mogła przeczytać  je przed naszym spotkaniem. Będziemy rozmawiać przez kamerę i mikrofon za pośrednictwem aplikacji Google Meet – zainstaluj tę aplikację  i upewnij się, że wszystko działa na Twoim sprzęcie.

Jestem tez na SKYPE. Możesz dodać do kontaktów użytkownika instytut.fr. Pamiętaj, żeby do mnie napisać, dopiero wtedy będę Cię widziała u siebie.

W mailu potwierdzającym rezerwację znajdziesz też mój numer telefonu – możesz pisać do mnie na WhatsAppie. Nie polecam dzwonić, słynę z nieodbierania.

Na samo spotkanie weź coś do picia i chusteczki, bo czasami się przydają. Możesz też notować, rysować, gotować, lepić z plasteliny i nie musisz patrzeć mi w oczy 🙂 Bądź sobą!

FORMY PŁATNOŚCI

Rezerwacja pierwszej konsultacji wymaga dokonania płaności poprzez zintegrowany system (Stripe lub PayPal). 

Wszystkie rozmowy powinny być opłacone do 24 godzin PRZED spotkaniem. Rezerwując kolejne rozmowy można wybrać opcję „płatność później” i dokonać jej: 

– przelewem

– poprzez serwis PayPal

– kartą (w mailu potwierdzającym rezerwację jest link, który umożliwia dokonanie płatności w późniejszym terminie)

– wykorzystując serwis Revolut (żeby otrzymać link do płatności skontaktuj się ze mną mailowo psycholog@zrozumiecsie.pl)

Muszę odwołać spotkanie, czy moje pieniądze przepadają?

Absolutnie nie. Życie się zdarza, dzieją się rzeczy nieoczekiwane. Jeśli wiesz wcześniej, że termin spotkania Ci nie odpowiada – możesz go zmienić samodzielnie korzystając z linku, który jest w mailu potwierdzającym rezerwację. Nie wyrzucaj go!

Jeśli anulujesz spotkanie z wyprzedzeniem większym niż 24 godziny masz prawo do zwrotu należności (Twoja konsultacja powinna była być już opłacona). Żeby go otrzymać, wyślij wiadomość na adres psycholog@zrozumiecsie.pl    podając swoje dane, termin anulowanego spotkania i dane do przelewu.

Jeśli wypadło Ci coś nagle – nic straconego. Jeśli uprzedzisz mnie o swojej nieobecności  przed rozmową możesz wybrać inny termin, ale tracisz prawo do zwrotu należności.

Jeśli nie pojawisz się na naszym spotkaniu, a ja nie dostanę od Ciebie wcześniej żadnej wiadomości – konsultacja musi być w pełni opłacona. 

*Nie dotyczy konsultacji WEEKENDOWYCH. Konsultacje weekendowe są płatne z góry, a jeśli ich nie odwołasz z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem – tracisz prawo do zwrotu należności. 

** Co jeśli psycholog (czyli ja) się nie pojawia? 

Czasami miewam migreny (szczęśliwie coraz rzadziej) i bywa, że muszę odwołać naszą rozmowę. Na pewno dostaniesz wtedy ode mnie wiadomość mailowa.

Oczywiście, wtedy Ty nie ponosisz żadnych kosztów – możesz poprosić o zwrot wpłaconych pieniędzy lub wybrać inny, odpowiadający Ci termin. 

 

SPÓŹNIĘ SIĘ!

Będę na ciebie czekać 15 minut. Jeśli nie pojawisz się w tym czasie na rozmowie – wyloguję się i pójdę składać pranie. Nie możemy czekać dłużej, bo wtedy będzie to kolidowało z następną konsultacją.

Jeśli ja się spóźniam, nie musisz na mnie czekać, a ja muszę oddać Ci pieniądze za spotkanie. Umowa?

Dlaczego nie ma dostępnych terminów?

W kalendarzach dostępne są wszystkie możliwe terminy. Jeśli żaden Ci nie pasuje, a potrzebujesz porozmawiać – wyślij mi maila na adres: psycholog@zrozumiecsie.pl – zobaczymy, co się da zrobić. 

Newsletter

Dopisz się do NEWSLETTERA, żeby otrzymywać regularne powiadomienia o nowych dostępnych terminach. Raz w miesiącu otrzymasz też ode mnie list z psychologicznymi ciekawostkami, przemyśleniami i polecajkami!